Tasarım Anketi

Anket Sonuçları Nasıl Analiz Edilir?

img
Toplama işlemi sırasında sonuçlarınızı istediğiniz zaman anketin Analiz bölümünde görüntüleyebilir ve analiz edebilirsiniz. Burada verilerinizin özet görünümünü görebilir, tek bireysel yanıtlara göz atabilir, dinamik grafikler oluşturup dışa aktarabilir, belirli veri görünümlerini ve bölümlerini analiz etmek için filtreleme, karşılaştırma ve gösterme kuralları kullanabilir, açık uçlu yanıtları görüntüleyebilir ve kategorilere ayırabilir ve sonuçlarınızı birden çok biçimde kolayca indirebilirsiniz.
img

Size Sunduklarımız

Tasarlama ve Yönetme

Çalışan Memnuniyet Anketi, çalışanların şirkete olan bağlılıklarını, şirket politikalarından memnuniyet derecelerini ölçümlemenize imkan sağlayan önemli bir araçtır.

Çalışan bağlılığı şirketler nezdinde son yıllarda önemini daha da artırmıştır. Kaybedilen her çalışan ciddi maliyet, bilgi kaybı hatta şirketlerde imaj kaybına neden olabilmektedir. Çalışan memnuniyetini ve bağlılığını ölçmek, olası sorunları önceden belirlemenize yardımcı olur. Aldığınız geri bildirim, memnuniyeti ve üretkenliği arttırmanıza olanak sağlar. Çalışan Memnuniyet Anketi ile çalışanların bağlılık düzeylerini , sunulan hizmet ve uygulamalarını ölçümleyebildiğiniz gibi açık uçlu sorular sorarak çalışanların şirket yönetimine iletmek istedikleri konuları da öğrenebilirsiniz.

Anketinizi Tasarlama Kılavuzu 91%
Anketleri Test Etme ve Önizleme 100%
Anket Tasarımı ve Karakter Sınırları 95%
İstatistiksel Anlamlılık 93%
Mantık Uygulama 80%
Metin Analizi ve Sözcük Bulutu 93%
Net Promoter® Score (NPS) 98%
Sonuçların Dışa Aktarılması 100%
Benchmark Data 100%

Anketlerin Önemi

Dünya üzerinde küçük büyük pek çok firma kamu oyu araştırması yapmaktadır. Bu firmalar online anket siteleri tarafından bu araştırmaları gerçekleştiriyorlar.
Icon
P&G Firması
P&G firması her yıl araştırma geliştirme faaliyetlerine yaklaşık 2 milyar dolar yatırım yapmaktadır. 2010 yılında kamuoyu araştırmalarına gitmesi tahmin edilen rakam 20 milyar doların üzerindedir." ABD'deki işletmeler bu yıl pazarlama harcamalarına 615 Milyar dolar harcayacak." Gördüğünüz gibi piyasa araştırmalarına firmalar çok büyük paralar harcamakta. Sizin görüşleriniz doğrultusunda pazarlama faaliyetleri yürütmektedirler. Bu fırsatı değerlendirin ve anket doldurarak para kazanın.
Icon
Anket Araştırma
Anket Araştırma Projelerinin Ne Kadar Ciddiye Alınması Gerektiğinin Göstergesi Olarak… Dünya genelinde çok sayıda kuruluş, anket araştırma projesi yürütülmesine, ESOMAR’ ın (European Society for Opinion and Marketing Research) ve IIC’ nin (International Chamber of Commerce) tanımladığı temel ilke ve kurallara sadık kalır. Araştırmaların dürüst, tarafsız, zorlama olmadan, katılımcılar zarara uğratılmaksızın yürütülmesi gerekliliğine inanır.