Sunulabilirlik Testi

İYİ TASARLANMIŞ BİR HİKAYE DAİMA KAZANIR.

Sunumlarımızda içgörüsü olan doğru bir hikaye buluyor, ve o hikayeyi en etkili sanat yönetimi ile birleştiriyoruz. İkna edici hikayeler tasarlıyor, ifadeler yaratıyoruz. Bu çalışmaların tümüne sunum tasarımı diyoruz.
  • Şirketinizi, ürününüzü, hizmetlerinizi müşterilerinize anlatırken onları etkilemenize yardımcı olabiliriz! Profesyonelce hazırlanmış bir sunum ile dinleyicilerinize, işinize gösterdiğiniz özeni hissettirebilirsiniz.
  • Ekibimiz sunumunuzun hazırlanması sürecinde sizinle birlikte çalışarak, sizden alacağı veriyi, en doğru ve etkili şekilde görselleştiriyor. Böylece sunum esnasında mesajınızın dinleyicilere direk ve görsel olarak etkili biçimde sunulmasını sağlıyoruz. Gerisi size kalmış.

Sunum Tasarım Süreci

Hazırlanacak sunum konusunda sizden gerekli ön bilgiler alındıktan sonra tasarım ekibimiz size minik bir konsept sunum hazırlıyor ve bu taslak çalışma üzerine fikirlerinizi alıyoruz.
93%

Anlaşılabilir

Mesajınızı muhataba net bir şekilde anlatıyor, gelebilecek soru sayısını tahmin bile edemeyeceğiniz seviyelerde azaltıyoruz

96%

Dikkat Çeker!

Sunum arası geçişler ve sunum sayfalarındaki sade tasarımlarımızla mesajınızı hızlı ileterek dikkatleri üzerinize çekin!

Read More
90%

Netlik Kazandırır

Sunumlarınızı karmaşık olmaktan çıkarıp herkesin kolayca anlayabileceği şekilde sade ve göz alıcı tasarlıyor,
alkış almanızı hızlandırıyoruz.

Read More
95%

Bütünlük Sağlar

Birbirinden kopmuş sayfalar yerine bütünlüğü olan bir sunum tasarlar, muhataplara mesajın hızlı bir şekilde iletilmesini sağlarız.

Read More

Sunum Tasarımı

Icon
Hafif ve Şık
Grafik ve görüntü kalitesini düşürmeden sunumlarınızın mail ortamında kolayca gönderilmesini sağlar, üzerinizdeki yükü alırız.
img
Icon
Özel Grafikler
Sunumlarınızda talebe göre mesajı en iyi anlatabilecek grafiklerle destekler, iç içe geçmeyen sayfa düzeni ile şıklığın artmasını sağlarız.