Hakkımızda

Tasarım Analiz, Geliştirme ve Araştırma Ajansı

Visual Detective Temel Amaçı

Müşterilerinin tasarımlarını yenileyerek; markalarının veya ürünlerinin kalitesini ve satışlarını artırmak, Müşterilerine en doğru ve kaliteli tasarımları hazırlamaktır. Müşterilerinin tasarımlarını önce marka veya ürün hakkında detaylı araştırma yaparak potansiyel kitleyi belirler ardından bunları analiz eder ve sonuç olarak en başarı tasarımları oluşturur.Visual Detective bir tasarım danışmanlığı şirketidir. Sizler için en iyi tasarımları belirler ve bunları sizler için hazırlar…

Biz Kimiz?

2017 yılında " Kurumsal veya Bireysel Müşterilerine, Tasarımın Analizi ve Geliştirilmesi konusundan müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Visual Detective, geçen 2 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük Tasarım Analiz ve araştırma firmalarından biri olmayı başarmıştır. Türkiye’nin en büyük ilk ve tek tasarım analiz şirketi arasında yer almakta ve kurulduğu günden buyana yüzlerce üzerinde analiz raporu ile müşterinin kazançlarını artırdı.

Visual Detective, müşterilerinin tasarımlarnı analiz ederek olası telif Hakkı Riski, tasarım Özgünlüğü, Tasarım Teknik becerisi gibi bir çok alanda müşterilerini eksiklikleri bildirerek olası satış risklerini ortadan kaldırmıştır. ‘Tasarım Analiz Raporlama  ve Tekrar Dizayn‘ etmek gibi ürün marka kalitesini artırmış, aynı zamanda satış ve marka bilinirliğinide artıran bir şirket olmuştur.

7 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Visual Detective, 2017 yılında Türkiye’de ilk kez Tasarım Analiz Sistemini için ön talep sürecini başlatmış ve bu süreçte 880 üzerinde talep toplayarak Afrika, Asya ve Doğu Avrupada en fazla talep toplayan şirket ünvanını almıştır.

Visual Detective aynı zamanda ‘Tasarım  Teknik Beceri’ alanında Türkiye’deki yetkili Firmadır. Visual Detective tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile geliştirdiği Tasarım Analiz  otomasyonuna sahiptir. Bu otomasyon sayesinde kullanıcılarına dünya standartlarında Analiz ve  2018 yılında tüm barındırma altyapısını Optimize ederek ve Dünya Standartlarının üzerine taşımış ve bu sayede minimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.

 
animationanimation

Visual Detective İle Güvende Kalın!

Türkiye’nin Visual Detective olarak yola çıktık, artık Türkiye’nin Tek Tasarım Analiz Firmasıyız . Her geçen gün sitemizde yeni değişmeleri keşfetmeye hazır mısınız?
Tasarım Analizi en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Aynı zamanda Analiz, Firmanızı sektörel Tasarımsal alanda üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.
img

Değerlerimiz

Uzmanlık Güncellik Farklılık Başarı Kursiyer Memnuniyeti Güvenilirlik Verimlilik Kişisel ve Mesleki Gelişim
Tasarım Analizi en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Aynı zamanda Analiz, Firmanızı sektörel Tasarımsal alanda üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.
img

Misyonumuz

Verdiğimiz hizmetler alanında kendini kanıtlamış, kaliteyi ve memnuniyeti ilke yapmış marka haline gelmek ve girişimci Ar-Ge çalışmaları ile sektörde takip edilen marka haline gelmek.
animationanimation
Icon
Mükemmel destek
7/ 24 - 7 Kişilik Destek Ekibimiz ile Sizlerin Yanındayız.
Icon
Alanında Uzman Ekibimiz
Uzman yasarımcılarımız ile profesyonel şekilde sizlere hizmet sağlıyoruz.
Icon
Hızlı Analiz ve Kaliteli Rapor
Özel Sistemlerimiz ile verimli Analiz raporları sunuyor sizlere...

Vizyonumuz

Türkiye ve Dünya’da Tasarım Analiz Raporlama ve Araştırma çalışmalarında herkes tarafından bilinen bir marka olmak ve yaptığımız çalışmalar ile ilgili platformalarda takip edilen öncü firma olmadır.
animationanimation